2014-04-17

Ar tu jau turi skautišką pažymėjimą? Suskubkite užsisakyti pažymėjimą iki 2014 m. birželio mėn. 1 d.

Visa informacija apie tai, kaip gauti Lietuvos skautijos nario pažymėjimą.

Sveiki,

Esu Paulius Šukys iš Šiaulių krašto. Šiuo metu studijuoju Kaune, čia aktyviai veikiu Studentų skautų organizacijoje. Taip pat esu naujasis Lietuvos skautijos žmogus narystei. Tai reiškia, kad nuo šiol rūpinsiuosi naujomis pažymėjimo formomis ir pažymėjimų gamyba. Jeigu turėsite kokių nors klausimų apie pažymėjimus, mane visada galite  pasiekti el. paštu pazymejimas@skautai.lt  O dabar pristatau jums naująją pažymėjimo pildymo formą ir taisykles.

s. sk., senj. Paulius Šukys

Nario pažymėjimas yra skautiškas pasas - jis rodo, kad Tu esi Lietuvos skautijos narys. Tau suteikiamos narystės teisės, numatytos organizacijos įstatuose.

Kas gali gauti nario pažymėjimą?

Svarbu atkreipti dėmesį, kad LS nario pažymėjimas išduodamas tik Lietuvos skautijos nariams, susimokėjusiems nario mokestį.

Kiek kainuoja nario pažymėjimas?

Jeigu pažymėjimas gaminamas pirmą kartą arba senojo pažymėjimo galiojimas jau pasibaigęs, naujas pažymėjimas gaminamas nemokamai.

Jeigu pažymėjimas pamestas, pažeistas ar nebedžiugina / nebeatitinka pažymėjimo nuotrauka ir pavardė, tuomet už naujo pažymėjimo gamybą reikės susimokėti 15 Lt.

Mokėti reikia pavedimu:

Lietuvos skautija

Sąskaitos nr.: LT467044060003152352

Mokėjimo paskirtis: Už pamestą / naują pažymėjimą Vardenis Pavardenis.

Kada pažymėjimai pagaminami ir kaip juos atsiimti?

Užpildytų pažymėjimų anketų laukiame iki: kovo 1 d., birželio 1 d., spalio 1 d., gruodžio 1 d.

Pažymėjimai siunčiami gamybai kovo/birželio/spalio/gruodžio 1 d. ir pagaminami per vieną mėnesį.

Jeigu užsisakei po nurodyto mėnesio 1 d., vadinasi savo pažymėjimo teks palaukti šiek tiek ilgiau.

Pagamintus pažymėjimus atiduosime į rankas užsisakiusiam arba krašto seniūnui.

Kiek laiko galioja nario pažymėjimas?

Nario pažymėjimas galioja 5-erius. metus. Kasmet jis atnaujinamas priklijuojant patvirtinantį narystės lipduką. Narystės lipdukus gauna visi organizacijos nariai susimokėję nario mokestį. Narystės lipdukus išduoda administracinis skyrius kai gaunamas žiniaraštis, kad vienetas susimokėjo nario mokestį.

Kaip gauti pažymėjimą?

Nuo šiol nario pažymėjimą galėsite gauti užpildę naują skaitmeninę pažymėjimo anketą. Tai užtruks vos 3 minutes, užtikrins duomenų tikslumą ir galiausiai - saugos gamtą. Anketą rasite paspaudę šią nuorodą: http://www.skautai.lt/pazymejimas/

Kaip reikia pildyti pažymėjimo anketą?

- Pageidautina, kad pildant formą būtų naudojama lietuviška abėcėlė,

- Gimimo data vedama taip: MMMM-mm-DD, kur MMMM – metai; mm – mėnuo, DD – diena.

Pavyzdžiui, aš gimiau 1992 metų kovo 27 dieną, todėl formoje rašau 1992-03-27.

- Galite pasirinkti kelis punktus renkantis kaklaraiščius ir pareigas.

- Jeigu taip yra, kad jūsų draugovė neturi tunto, taip ir parašykite. Jeigu būrelis be draugovės - „Draugovė“ lauke įveskite būrelio pavadinimą (nepamirškite parašyti, kad tai būrelis).

- El. paštas ir telefono numeris nėra privalomi, tačiau, jei iškiltų neaiškumų su jūsų pateikta anketa, būtume labai dėkingi, jei paliktumėte savo kontaktinius duomenis, kad galėtume su jumis susisiekti.

- Pažymėjimo nuotrauka turėtų būti portretinė:

Netaisyklingi nuotraukų variantai:

Uždengtas veidas                     Per toli/sunkiai matomas veidas               Nesucentruotas veidas

Paspaudus mygtuką "siųsti" jums parodys galimas klaidas (vis dar tobulinu šitą sritį) arba duomenų gavimo patvirtinimo puslapį.

Jeigu kyla klausimų arba reikia pagalbos pildant anketą, kreipkitės el. paštu: pazymejimas@skautai.lt arba telefonu: 8611 82439

Gera būti organizacijos nariu!