Panevėžio Ąžuolo pagrindinėje mokykloje žygiavo skautai ir aidėjo jų dainos

Karolis Martinaitis | 2013-02-28

Vasario 22 dieną Panevėžio Ąžuolo pagrindinėje mokykloje vyko Panevėžio krašto skautų žygiavimo ir dainų konkursas, kurio metu buvo paminėta skautų įkūrėjo Roberto Baden Povelio gimimo diena.

Labai džiugu, kad į konkursą sugužėjo daug draugovių iš įvairių mokyklų. Atidarymo rikiuotėje sveikinimo kalbą sakė Panevėžio krašto skautų seniūnė Lina: ji visus pasveikino su šia diena, linkėjo sėkmės žygiavimo konkurse ir priminė, kad svarbiausia – dalyvauti, o ne laimėti. Patyrę skautai parodė mini vaidinimą, iliustruojantį skautų įkūrėjo Roberto Baden Povelio gyvenimą.

Burtų traukimas

Skautų draugovių pasirodymo tvarką lėmė burtai. Ąžuolo mokyklos skautai pasirodė ketvirtieji. Pasiruošimo metu Ąžuolo mokykla prisipildė skautų jaudulio, žygiavimo garsų, skanduočių ir dainų.

Ąžuolo draugovės

Sveikiname visas pasirodžiusias draugoves:
Algirdo Gustaičio draugovė – „Aušros“ pagrindinė mokykla laimėjo I vietą. Finansinis
paskatinimas – 150 Lt.
Medeinos draugovė – 5-oji gimnazija laimėjo II vietą. Finansinis paskatinias – 100 Lt.
„Žemynos“ draugovė – Žemynos pagrindinė mokykla laimėjo III vietą. Finansinis paskatinimas –
50 Lt.
„Austėjos“ draugovė – Velžio gimnazija.
„Ąžuolo“ draugovė – Ąžuolo pagrindinė mokykla.
„Petkevičaitės Bitės“ draugovė – Paltaroko gimnazija ir Senvagės pagrindinė mokykla.

Na, o koks gimtadienis be torto? Nurimus jauduliui visi skautai draugiškai bendravo, dalinosi įspūdžiais, valgė tortą ir gėrė arbatą. Smagu, kad toks renginys vyko Panevėžio Ąžuolo pagrindinėje mokykloje. Šios mokyklos skautai labai dėkingi mokyklos direktoriui R. Glinskiui ir pavaduotojai R. Armakauskienei už palaikymą ir galimybę vesti renginius šios mokyklos erdvėje.

Organizatoriai

Karolis Martinaitis | 2013-02-28