2013-01-20

Sveikiname vadovus, tapusius Tikrojo Mazgo Riteriais!

Dainų konkurso metu Tikrojo Mazgo ženklais buvo apdovanoti patys pačiausi 2012 m. vadovai. Ačiū visiems balsavusiems - jūsų buvo beveik 500! Skelbiame rezultatus ir ištraukas iš jūsų laiškų:

Metų atradimu tapo net du vadovai, surinkę panašų skaičių balsų:

Tomas Rimkus iš Kauno krašto.

Už aktyvumą, atsidavimą skautams, greitą įsiliejimą į šeimą. Už tai, kad puikiai palaiko nuotaiką stovyklose ir padeda kitiems įsitraukti į veiklą.

Metų atradimas – geriausias naujas vadovas. - Tomas Rimkus, už jo entuziastingą skautavimą, džiaugsmą dalyvaujant kiekviename renginyje, pavyzdį, jog norit galima pasiekti be galo daug.

Rosana Bazaraitė iš Šiaulių krašto.

Tai šiai nominacijai laabai tinka Rosana Bazaraitė, nes ji labai draugiška su visais, kaip šviežia vadovė, ji atrodo lyg būtų metų metus, nes nesvarbu, ar Rosaną matai pirmą ar dešimtą kartą, ji tau visad padės, paguos, pasiūlys ir pajuokaus! Su vaikais, ji pati lyg vaikas, džiaugiasi kiekviena sekunde, ir miške jaučiasi, lyg būtų jos tikrieji namai, jai nėra nieko neįmanomo, ar žodžio "vėliau", ji tikrai ŠAUNI vadovė!

Metų laužavede tapo sesė Giedrė Smolskaitė iš Marijampolės krašto.

Už nuolatinę šypseną veide, už nuostabias dainas ir begalę žaidimų prie laužo ne tik krašto stovyklose, bet ir viso LS mastu. Marijampolės kraštas  "Metų laužavedžio" nominacijai siūlo Mildos draugovės vyr.skautę, sesę  Giedrę Smolskaitę.

"Metų miško žvėrimi" išrinktas brolis Andrius Šakalis iš Telšių krašto.

Nominuoju šį vadovą miško žvėrimi dėl to, kad jis yra tikras skautas, miško gyventojas ir t.t. netyčia atsidūręs mieste. Jis puikiai orientuojasi miške ir jame galėtų išgyventi metų metus turėdamas tik peilį, tiek naktį tiek dieną sugeba tapti nematomu ir stebėti kiekvieną miško plotą. Vien išgirdus žodį "Miškas" akyse iškyla jo veidas. Tai Telšių kr. Telšių tunto, Džiugo draugovės draugininkas s.v. Andrius Šakalis

Andrius Šakalis, už tai, kad stovyklose vėliavos turi būti gerbiamos.

Metų rūpestingiausiu tapo brolis Saulius Arlauskas iš Panevėžio krašto.

Saulius Arlauskas - už tai, jog sugeba būti super skautu visuose gyvenimo ir skautavimo vingiuose. Už rūpestingumą ir tėvišką meilę visiems skautams. Pagalbą tarybos reikaluose, patarimus, atsidavimą ir už tai, jog be jo sunku įsivaizduoti bent vieną skautišką renginį.

Metų skaute-internaute išrinkta sesė Jorė Astrauskaitė iš Vilniaus krašto.

Jorė Astrauskaitė, už tai, kad skatina sueigom info ieškoti ne tik knygose, bet ir internete.

Metų stovyklos viršininku tapo brolis Visvaldas Varžinskas iš Kauno krašto

Visvaldas Varžinskas, už tai, kad atlaikė didžiausią 2012 metų stovyklą.

Metų kūrybiškiausia išrinkta sesė Edita Andrijauskienė iš Klaipėdos krašto.

Metų kūrybiškiausia - sesė Edita Andrijauskienė.
Klaipėdos kraštas, Pamario tuntas. LS Kontrolės komisija.
Kodėl ji?
- Nes iš bulvės ji gali pamaitinti visą stovyklą;
- Virtuvėje visada stovyklos metu gausi silkės ir burokėlių mišrainės;
- Duok Editai meniu ir produktus - ji pagamins viską, tik ne tai kas parašyta pagal meniu;
- Nes tik Editai maitinant skautų pilvus stovykloje valgysi plovą su šerniena.

Sveikiname ir džiaugiamės drauge su visais nugalėjusiais!