Vilniaus organizaciju mugė

Senas Skautatinklis | 2004-10-04
Visi, šį šeštadienį apsilankę Vilniuje, Rotušės aikštėje vykstančioje Vilniaus organizacijų mugėje, turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su 35- iomis Vilniaus mieste veikiančiomis organizacijomis. Dalyviai stengėsi kuo įdomiau pritraukti smalsuolius - vieni ypač garsiai leido muziką, kiti dalino lipdukus ar skrajutes, dar kiti vaišino arbata ar pienu.
Sustoję prie Lietuvos Skautijos palapinės galėjo pasišildyti prie lauželio, pažiūreti filmuotą medžiagą iš skautiškų stovyklų, renginių, pavartyti skautiškų nuotraukų albumus.

Vilniaus krašto skautai puikiai pasidarbavo pasirodydami mugėje ir buvo apdovanoti DALYVIŲ FAVORITO nominacijoje.
Šią savaitę turėtų būt išleistas jaunimo organizacijų katalogas, paruoštas specialiai šių metų Vilniaus organizacijų mugei.
Senas Skautatinklis | 2004-10-04