Ačiū

Algė Masiulytė | 2012-12-18

Kiekvienas iš mūsų keičiasi. Dažniausiai tuos pokyčius lemia aplinka bei mus supantys žmonės. Per gana trumpą laiką aš labai pasikeičiau ir esu labai dėkinga visiems, kurie buvo šalia manęs, mokė, padėjo, patarė, nudžiugino ar tiesiog padarė mano gyvenimą gražesniu. AČIŪ LABAI!

Visų pirma, AČIŪ skautatinkliui už galimybę visiems atvirai padėkoti.

Ir.....

AČIŪ s. Aurijai už pakvietimą prisijungti prie skautų, kurie dabar mano gyvenime užima labai didelę ir svarbią dalį.

AČIŪ br. Kęstučiui, kuris padėjo tvirtai žengti pirmuosius žingsnius skautavime. AČIŪ už pagalbą, pasidalintą patirtį, palaikymą, žinias ir rūpestį.

Dar vienas AČIŪ senajai Panevėžio kr. mPST, kurių pavyzdys skatina dar labiau stengtis, dirbti ir  nenuvilti :>

AČIŪ naujajai Panevėžio kr. mPST už mūsų planus, tikslus ir siekus; už mūsų naują šeimą ir tikėjimą, jog viskas bus gerai.

AČIŪ draugovės broliams ir sesėms už viską. Jūs esat mano šeima <3

Didelis AČIŪ s. Dovilei už tai, jog visada buvai šalia, palaikei, patarei, padėjai, paskatinai ir nudžiuginai. Ačiū

Labai didelį AČIŪ noriu pasakyti br. Kasparui. Man tu kaip tėvas - visada iš tavęs galiu sulaukt palaikymo, paskatinimo, jei reikia ir patarimo ar griežtesnio žodžio. Nepamiršk, jog visada man liksi autoritetu, tėvai :>

AČIŪ s. Dovilei, Gabijai ir Eglei. Jūs nuo pat pirmos mano skautavimo dienos buvot skautės, kurių pavyzdžiu aš norėjau sekti. Ačiū.

AČIŪ br. Sauliui ir Rolandui už tai, jog matydama Jus aš dar labiau stengiuosi. Ačiū už patirties pasidalinimus ir tiesiog už tai, jog esat dar du mano autoritetai.

AČIŪ JUMS VISIEMS, BROLIAI IR SESĖS!

AČIŪ visų kraštų skautams už nepamirštamas vasaras, stovyklas ir žygius.  Ačiū už džiaugsmą ir patirtį. AČIŪ už tai, jog esat vienos didelės šeimos nariai! Ir pats didžiausias AČIŪ už galimybę skautauti, tobulėti ir džiaugtis tuo, ką darau!

s. Algė

Algė Masiulytė | 2012-12-18