2011-12-06

AČIŪ

Jau seniai atėjo laikas padėkoti.

Kogero skautatinklis šį mėnesį davė puikią progą pagaliau padėkot visiems už viską. Taigi..

Visų pirma didžiausias ačiū keliauja broliui Kęstučiui. Už tai, kad išmokė ne tik fizikos, bet ir ką reiškia skautauti. Už tai, kad atvedė į sueigą, išmokė beveik visko, ką dabar moku ir pastūmėjo į priekį keliais spyriais į užpakalį. Ačiū, nes jei ne jūs- manęs čia nebūtų.

Dar vienas, bet ne ką mažesnis ačiū sesėms Gabijai ir Dovilei. Prisiminus gerus laikus su mūsų dešimties skaučių kiaunių skiltim, gera žinoti, kad bent mes trys išlikom. Už tai, kad buvot su manim visur ir visada. Ačiū.

Taip pat ačiū mano mielai Medeinos draugovei ir visiems naujiems ir seniems jos nariams. Nes kartu mes daug nuveikėm ir dar daugiau nuveiksim. Ačiū jums už tai, kad visi tapot man kaip dar vienos didelės šeimos nariais.

Ir paskutiniai, bet tikrai ne prasčiausi- naujoji mažoji Panevėžio krašto patyrusių skautų taryba. Nes esat patys fainiausi. Ačiū už tai, kad praskaidrinat man ketvirtadienius. :D

A Č I Ū !