2011-12-06

Skautiškas ačiū

Visą gyvenimą dėkosiu

Atėjus į šį nuostabų judėjimą, kažkaip savaime gavosi, kad mane pradėjo globoti nuostabūs žmonės.

Niekada nepamiršiu savo pirmųjų vadovių sesių Julijos ir Ugnės, kurios man vis kartojo, kad esu "skautė kosmonautė" :) Už pirmuosius nedrąsius žingsnius - skautiškas AČIŪ šioms nuostabioms sesėms.

Taip jau išėjo, kad skautuose turėjau "mamą" ir "tėtį", kurie davė pagrindą ne tik skautiškame mano gyvenime, bet ir nukreipė mane teisinga linkme gyvenimo kelyje.

Mano "mama" nuostabioji Eglė, kuriai liksiu dėkinga visą gyvenimą :)

Mano "tėtis" nuostabusis Arūnas, visiems žinomas kaip Kemas - AČIŪ :)

Taip pat ypatingai dėkoju Gražinai ir Jolitai - pačios geriausios pamokos ir pats geriausias autoritetas.

2005-2009 metų Pirmijos kadencija - iššūkis man ir susivokimas kokioje nuostabioje organizacijoje aš esu, ačiū visiems, su kuriais dirbome ir tobulėjome. O kad kas nors atsuktų laikrodį atgal, taip norisi pasinerti į praeitį..

Ačiū Kernavės tuntui - žodžių nerandu kaip galėčiau atsidėkoti.

...ir ačiū Klaipėdos kraštui, Pamario tuntui - kuris priėmė į savo ratą ir leidžia toliau džiaugtis skautavimu.

...ačiū jūrų skautams, jūs man visada būsite labai brangūs!

...dar turiu daug kam padėkoti, nes daug žmonių vienaip, ar kitaip palietė mano gyvenimą, prisidėjo prie mano augimo ir manęs...

Ačiū BP... :)

Mama Eglė

Tėtis Kemas