2012-09-13

Tarptautinės galimybės

Trumpa URS informacija bei naujienos

Užsienio ryšių skyrius atidaro aptingusį rudens sezoną - siūlo jums užeiti į naująjį projektą skautatinklyje „Tarptautinės galimybės“.

Čia galima rasti visą svarbią informaciją, norint su savo draugove ar skautų grupe išvykti į užsienį, sukurti tarptautinį projektą, surasti draugų skautų svečiose šalyse ar paklausti kokio klausimo apie skautus Zimbabvėje, o gal apie tai, kas naujo vyksta WOSM Europos regione..

Kokios pagalbos galima tikėtis iš Užsienio ryšių skyriaus?

- Gauti patarimų, kaip susiplanuoti išvyką, kelionę į užsienį skautiškais tikslais
- Sužinoti apie tarptautines skautiškas savanorystės galimybes
- Sužinoti daugiau apie tarptautines aktualijas pasaulyje ir skautiškoje veikloje
- Sužinoti daugiau apie užsienio skautų veiklas, organizacijas
- Gauti užsienio skautų kontaktų, norint vykdyti bendras veiklas

Sekite URS skelbimus ir žinutes naujame skautatinklio projekte bei oficialiose naujienose! Publikuokite savo istorijas bei nuotraukas iš stovyklų bei kelionių!
..Jeigu esi inovatyvus, trokštantis naujų žinių ir įgūdžių tarpkultūrinėse erdvėse bei tau yra daugiau nei 17 metų – prisijunk prie mūsų! Bet kokiais klausimais į Užsienio ryšių skyrių kreiptis galima rašant elektroninį laišką international@skautai.lt

..O ką žinote jūs?

Beatričė Leiputė,