BTU judėjimas Lietuvoje

Vaiva Jusk | 2011-12-06

Noriu pasidalinti taip ilgai ir nekantriai laukta informacija apie Betliejaus Taikos Ugnies kelionę į Lietuvą.

BTU Lietuvą pasieks gruodžio 16 d. Lenkijos- Lietuvos pasienyje (Kalvarijoje) 10 val. (Lietuvos laiku) ji bus perimta iš Lenkijos skautų. Tą pačią dieną BTU atkeliaus į Vilnių, čia  Šv. Kazimiero Bažnyčioje 19 val. vyks Ekumeninės pamaldos kartu su Stačiatikiais ir Evangelikais. Po pamaldų nuo šv. Kazimiero bažnyčios iki Katedros aikštės vyks visų skautiškų organizacijų eisena su Ugnele, kuri bus dalinama praeiviams.

Gruodžio 18 d. nuo 12 val. ugnelė taip pat bus dalijama Katedros aikštėje (Vilniaus Krašto skautus prašome prisijungti nuo 12 val.).

Gruodžio 17 dienos rytą traukiniais Vilnius- Klaipėda (9.40 val.) ir Vilnius- Turmantas (8.36 val.) Ugnelė iškeliaus pas kitų kraštų brolius ir seses.

Su džiaugsmu kviečiu visus brolius ir seses pasitikti BTU ir dalintis ja su visais, sėjant taiką ir ramybę Pasaulyje.

Sesė Vaiva :)

Vaiva Jusk | 2011-12-06