Lietuvos skautija ieško kasininko (-ės)

Lietuvos skautija | 2012-07-25

Sesės ir broliai,

Ar žinojote, kad Lietuvos skautijoje, kaip ir parduotuvėje, veikia grynųjų pinigų kasa?

Kasoje gyvena grynieji pinigai – litai, kurie į mūsų kasą atkeliauja iš visų draugovių ir tuntų, kasmet mokančių narystės mokestį, iš skautų perkančių atributiką, mokančių už dalyvavimą renginiuose.

Vėliau, iš šios kasos grynieji litai keliauja kitur – jais atsiskaitome už komunalines paslaugas skautų name, už juos perkame kurą kelionėms po stovyklas, atsiskaitome už naujos atributikos  gamybą.

Tokių litų kasoje kartais būna net iki 30 000! Šie kasoje gyvenantys litai – visų mūsų skautų turtas, todėl juo reikia tinkamai pasirūpinti -  kruopščiai apskaityti, suskaičiuoti, paskirstyti ir stebėti, kad joks litas neiškeliautų, kur nereikia.

Bėda ta, kad nebeturime žmogaus, kuris galėtų deramai pasirūpinti mūsų kasa ir visais jos gyventojais – grynaisiais litais. Todėl pinigėliai ir sąskaitos už juos šiuo metu liūdi ir laukia atsakingo brolio arba sesės, galinčio jais užsiimti.

Taigi, Lietuvos skautijos Pirmija ieško kruopštaus ir atsakingo skauto arba skautės savanoriškoms kasininko pareigoms.

Darbo pobūdis:

• LS kasos grynųjų pinigų apskaita. Grynųjų pinigų priėmimas ir išmokėjimas, sąskaitų ir pinigų registravimas, išmokėjimas LS vadovams pagal pateiktus dokumentus.
  • Mėnesio kasos finansų suvestinės teikimas vyriausiajam skautininkui.
  • Grynųjų atsiskaitymų vykdymas.

Šiam darbui riekėtų skirti vos kelias valandas per mėnesį. Daugiausia darbo būna mėnesio pabaigoje, kai reikia suregistruoti visus mėnesio atsiskaitymus ir įplaukas.

Reikalavimai:

• Kruopštumas ir atsakingumas – nes tenka dirbti su pinigais,
  • Amžius nuo 17 m.,
  • Galimybė kelis kartus per mėnesį padirbėti Vilniuje arba Kaune.

Kasininko pareigos – galimybė geriau pažinti ir valdyti organizacijos finansus, įgyti realios finansų apskaitos ir valdymo patirties.

Jei norėtumėte imtis šių skautiškų pareigų ar turite papildomų klausimų – nedvejodami kreipkitės į brolį Tomą Rakovą adresu pirmija@skautai.lt arba gyvai. Tuomet galėsime detaliau viską aptarti.

Brolis Tomas Rakovas

Lietuvos skautijos vyriausiasis skautininkas