Broli, sese, ar žinai? Kad esi narys tikrai!

Lietuvos skautija | 2012-07-18

Broli, sese, ar žinai?

Kad esi narys tikrai!

Atnaujinkime narystę Lietuvos skautijoje ir paraginkime tai padaryti savo brolius ir seses!

Vadovaujantis Lietuvos skautijos nario mokesčio nuostatais nuo šių metų liepos 1 d. pradedamas rinkti nario mokestis už ateinančius – 2013  metus.

Narystės mokestį už skautų vienetus galima sumokėti grynais arba pavedimu, pagal pateiktą 2013 m. nario mokesčio rinkimo žiniaraštį.

Mokant grynais – užpildytas vieneto narių mokesčio žiniaraštis pateikiamas kartu su pinigais.
Mokant pavedimu – prie užpildyto vieneto žiniaraščio reikėtų pridėti banko pavedimo kvitą. Mokestį reikėtų pervesti į Lietuvos skautijos banko sąskaitą nr. LT467044060003152352 (SEB Bankas).

Primename, kad LS vienetui (draugovei, tuntui, kraštui), sumokėjus nario mokestį iki šių metų lapkričio 1 d., kraštui bus gražinta 15 % nuo sumokėtos sumos.

Į rūpimus klausimus atsakys ir mokestį tvarkingai sumokėti padės sesė Aistė Auštraitė 861479646, info@skautai.lt

LS Sekretoriato skyriaus vedėja

sesė Aistė