2012-07-18

Broli, sese, ar žinai? Kad esi narys tikrai!

Pradedamas rinkti nario mokestis už 2013m.

Broli, sese, ar žinai?

Kad esi narys tikrai!

Atnaujinkime narystę Lietuvos skautijoje ir paraginkime tai padaryti savo brolius ir seses!

Vadovaujantis Lietuvos skautijos nario mokesčio nuostatais nuo šių metų liepos 1 d. pradedamas rinkti nario mokestis už ateinančius – 2013  metus.

Narystės mokestį už skautų vienetus galima sumokėti grynais arba pavedimu, pagal pateiktą 2013 m. nario mokesčio rinkimo žiniaraštį.

Mokant grynais – užpildytas vieneto narių mokesčio žiniaraštis pateikiamas kartu su pinigais.
Mokant pavedimu – prie užpildyto vieneto žiniaraščio reikėtų pridėti banko pavedimo kvitą. Mokestį reikėtų pervesti į Lietuvos skautijos banko sąskaitą nr. LT467044060003152352 (SEB Bankas).

Primename, kad LS vienetui (draugovei, tuntui, kraštui), sumokėjus nario mokestį iki šių metų lapkričio 1 d., kraštui bus gražinta 15 % nuo sumokėtos sumos.

Į rūpimus klausimus atsakys ir mokestį tvarkingai sumokėti padės sesė Aistė Auštraitė 861479646, info@skautai.lt

LS Sekretoriato skyriaus vedėja

sesė Aistė