Ko galima išmokti tarp stovyklų?

Lietuvos skautija | 2012-07-08

Kiekvienas skautas žino, kad pats svarbiausias dalykas vasarą - stovykla. Bet jeigu grįžę iš stovyklos sugelti uodų dar pagalvojot „visgi pagilinti žinias apie tą ir aną dalyką būtų visai neblogai“, štai pluoštelis mokymų, kuriuose galit sudalyvauti dar šią vasarą:

Liepos 17−21 d. − projekto „Jaunimas ir tėvai – geresniems rezultatams“ vasaros akademija

Liepos 22−26 d. − Savanorystės vasaros akademija.

Liepos 28 – rugpjūčio 4 d. − politinio ir pilietinio švietimo vasaros akademija „Lyderystė ir demokratija: politika ir jos kontekstai XXI amžiuje“

Plačiau čia.

Rugpjūčio 1 – 8 d. − Mokymai mokymų vadovams, siekiantiems gilinti savo kompetencijas žmogaus teisių ugdymo srityje. Plačiau čia.

Rugpjūčio 22 – 26 d. − Grupės santykių seminaras (Managing in Uncertainty in organizations and Communities: Roles and Risks). Plačiau čia

Pasimatysim vadovų sąskrydyje!

Vyr. sk., fil. Simona Klumbytė