Stovykla "Skautai-neskautams" ieško vadovų!

Lietuvos skautija | 2012-06-13

Liepos 15-21 d. ir 22-28 d. vykstančiose stovyklose "Skautai-neskautams" reikia vadovų, turinčių patirties dirbant su vaikais ir:

- Turinčius bent 17 metų;
- Darbščių;
- Sąžiningų;
- Pareigingų;
- Iniciatyvių;
- Aktyvių;
- Aktyvių visus metus savo vienetuose ir/arba plačiau!

Stengdamiesi įtraukti kuo įvairesnių kraštų atstovus stovyklos organizatoriai apsiima padengti visas 100% kelionės išlaidų į ir iš stovyklos (prieš kelionę suderinus optimaliausią variantą su organizatoriais:)
Kandidatus prašome siųsti savo:

1. Skautišką CV
2. CV
3. Trumpą motyvacinį laiškelį
4. Dviejų žmonių kurie galėtų rekomenduoti kontaktus (pareigos, vardas, pavardė, telefono numeris ir elektroninio pašto adresas) pačių rekomendacijų siųsti nereikia, jeigu reikės, organizatoriai su jais susisieks asmeniškai.

Laiškų laukiame iki birželio 24d.

Galutinį vadovų sąrašą planuojama tvirtinti liepos 1-8 d. besibaigiant vaikų registracijai į stovyklas, bet vadovus bus stengiamasi informuoti kuo anksčiau.

Pagrindiniai kriterijai atrenkant vadovus:
1. Patirtis darbe su vaikais.
2. Einamos pareigos.

Vadovų atranką vykdys stovyklos viršininkas paskautininkas skautas vytis  Kęstutis Kurienius ir stovyklos programos viršininkas skautininkas skautas vytis Žilvinas Čėsna.
Paraiškas prašome siųsti stovyklos viršininkui Kęstučiui elektroniniu paštu skautai@neskautams.lt

Lietuvos skautija | 2012-06-13