Jūrų skautų konferencijos stovykla "90 mazgų"

Elena Sinkevičiūtė | 2012-05-09

Ei, šaunusis jūrų skaute!

Ar lauki vasaros? Ar pasiilgai laužo, dūmų kvapo, linksmybių su draugais gamtoje ir naktinės kakavos? Taip? Tai pirmyn į jūrų skautų stovyklą  „90 mazgų“!

Šioje stovykloje mėgausimės Trakų apylinkių gamta, žygiais, gardžiu, ant laužo gamintu, maistu bei plazdančių burių melodija ir darniu yrių ritmu. Negana to, ši stovykla mums, jūrų skautams, ypatinga – tai jau 90-toji vasara, kai su vėju plaukuose skrodžiam per jūrinio skautavimo bangas!

Tad prisijunk prie mūsų ir solidų jūrų skautų jubiliejų švęskime drauge!

Data: liepos 14-21d.

Vieta: Trakų raj., prie Skaisčio ežero

Kaina:   230 Lt + LS nario mokestis už 2013m. (skautams, susimokėjusiems nario mokestį už 2012m., registruojantis ir sumokant stovyklos dalyvio mokestį po kovo 10 d.)

230 Lt (ne skautams)

Lietuvos Skautijos (LS) nario mokestis:

Vienas Ls narys šeimoje –  30 Lt

Du Ls nariai šeimoje – 25 Lt

Trys Ls nariai šeimoje – 15Lt

Keturi ir daugiau Ls narių šeimoje – 10 Lt

Registracija: el.paštu renginiai@juruskautai.lt, nurodant vardą, pavardę, gimimo datą, vienetą (tuntą ir laivą).

Registracija baigiasi birželio 1d.

Broliai ir sesės, Jus taip pat  kviečiame savanoriauti (turinčius 18 metų ir vyresnius)  jūrų skautų stovykloje  „90 mazgų"!

Iki birželio 1 dienos prašome užsiregistruoti adresu renginiai@juruskautai.lt (tema: stovyklos savanoris) ir nurodyti, kur labiausiai norėtumėt padirbėti (įgyvendinant amžiaus grupių programas, virtuvėje, padėti ūkvedžiui) ir amžių.

Labai kviečiame ir laukiame!

Stovyklos štabas

P.S.: Beje, ar minėjom, kad mus pasveikinti su gimtadieniu atvažiuoja Čekijos vandens skautai?

Elena Sinkevičiūtė | 2012-05-09