Įkvėpti ir nerti...

Rūta Jurkšaitė | 2012-05-04

…į jūrą skautų iš skirtingų šalių, kurie susibūrė vienam bendram tikslui - mokymams apie organizacijos augimą. Aplink girdisi kalbant rusiškai, itališkai, prncūziškai, norvegiškai, rumuniškai, estiškai, šveicariškai, latviškai… Vis tik anglų kalba pagelbsti vieniems kitus suprasti.

Užsiėmimams startavus, ne tiek daug girdime pasakojant mums, kiek patys grupelėse diskutuojame ir bandome atrasti sprendimus, siūlome įvairius variantus.

Vėliau keli išrinktieji pristatinėja savo organizacijų strategijas, tarp jų ir Lietuvos skautijos atstovai.

Kaip ir po kiekvienų mokymų, parsivežama idėjų. Pora tokių įstrigo ir į mano tinklą:

1. Suomijos skautų duomenų bazė, kuri mums lengviau padėtų rasti ir žinoti duomenis realiu laiku.

2. Naudingos literatūros, kaip "Him N Her", "Taking action on gender", "Tips & Trics for More Leaders" išstudijavimas ir pritaikymas leistų greičiau ir efektyviau keisti programą.

Ir nebūkime tokie, kaip šiame klipe:

Pajudėkime, apsidairykime. Visada yra išeitis, net jei tai reikalauja daugiau nei pajudinti kojas. ;)

s. Rūta

------------------

"Kelionė į renginį finansuota projekto „Dievui. Tėvynei. Artimui“ lėšomis. Projektas remiamas Europos socialinio fondo agentūros pagal žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programą."

Rūta Jurkšaitė | 2012-05-04