2012-03-28

Danijos Jamboree 2012 kviečia!

Danijos Jamboree 2012 kviečia

Dalyvauk Danijos tautinėje stovykloje 2012!

Ar norėtum pamatyti kaip gyvena Danijos skautai bei susipažinti su broliais ir sesėm iš viso pasaulio? Jei tavo atsakymas taip, tai ši galimybė kaip tik tau!

Kur? Holstebro, Danija.

Kada? 2012 m. liepos 21-29 d.

Kaina? Stovyklos kaina dalyviui 240 eurų. Į kainą įeina maitinimas, programa bei transportas nuo atvykimo vietos Danijoje iki stovyklavietės. Kelionės išlaidas dalyviai dengiasi patys.

Kam? Amžiaus ribos nėra (6 metai ir daugiau..)

Kodėl verta? Nes tai vienas didžiausių skautiškų renginių 2012 metais, kurio organizatoriai planuoja surinkti 35,000 dalyvių, kurių dalis bus iš viso pasaulio. Visi kartu, nepaisant kultūros, amžiaus bei kitų skirtumų bandys kiek pagerinti pasaulį. ‘We meet each other, we change the world, I develop myself’ – oficialus Danijos tautinės stovyklos šūkis. Tai pirmoji Danijos skautų istorijoje bendra visų egzistuojančių skautiškų organizacijų stovykla.

Jei susidomėjai rašyk international@skautai.lt

Daugiau informacijos apie stovyklą http://2012.spejderne.dk/en

Daugiau nedvejok, susirink draugus ir susitikim vasarą Danijoje!